Vajíčko dekorační plastové malované 6 cm, 6ks v organza sáčku
Kód produktu: W033824
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vajíčko dekorační plastové malované o velikosti 6 cm. 6ks v organza sáčku. Uvedená cena za jeden organza sáček.
Podobné produkty
Popis produktu
Vajíčko dekorační plastové malované o velikosti 6 cm.
- 6ks v organza sáčku.
Uvedená cena za jeden organza sáček.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W033824 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Velikonoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
