Usínací ježek s projekcí 20 cm
Usínací ježek s projekcí. Velikost 20cm. Baterie 3xAAA nejsou součástí. Projektor na bříšku ježkasvítí, hraje a otáčí se. Otočením projektoru proti směru hodinových ručiček se spustí ukolébavka a během hraní se projektor otáčí do původní polohy. Tím se hýbe i projekce hvězdné oblohy. Projektor jde vyjmout z bříška ježka. Dozadu ...
Podobné produkty
Popis produktu
Usínací ježek s projekcí.
Velikost 20cm.
Baterie 3xAAA nejsou součástí.
Projektor na bříšku ježkasvítí, hraje a otáčí se.
Otočením projektoru proti směru hodinových ručiček se spustí ukolébavka a během hraní se projektor otáčí do původní polohy. Tím se hýbe i projekce hvězdné oblohy.
Projektor jde vyjmout z bříška ježka. Dozadu projektoru se vkládají baterie. Projekce se zapíná tlačítkem.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049625 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Délka výrobku: | 17.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.5 cm |
| Výška výrobku: | 19.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
