Uklízecí set s vysavačem a efekty 9 ks
Uklízecí se s vysavačem a efekty 9ks. Obsahuje vysavač, smeták a smatáček, malou a velkou lopatku, kuličky k vysávání, sprej a houbičku. baterie 3xAA nejsou součástí. Vysavač po zapnutí vypínače vysává polystyrenové kuličky. Otevřením vysavače lze kuličky vysypat. světelné efekty
Podobné produkty
Popis produktu
Uklízecí se s vysavačem a efekty 9ks.
Obsahuje vysavač, smeták a smatáček, malou a velkou lopatku, kuličky k vysávání, sprej a houbičku. baterie 3xAA nejsou součástí.
Vysavač po zapnutí vypínače vysává polystyrenové kuličky. Otevřením vysavače lze kuličky vysypat. světelné efekty
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049554 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 46.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
