Produkt byl přidán do oblíbených
Tvorba svíček set
Zkus si vyrobit vlastní svíčku a potěš originálním dárkem kamarádku nebo maminku. V sadě najdeš všechno potřebné pro výrobu svíček. Obsah balení: 2 skleněné nádobky na svíčky 5 barevných vosků knot tyčinka Doporučený věk: od 6 let
Podobné produkty
Popis produktu
Zkus si vyrobit vlastní svíčku a potěš originálním dárkem kamarádku nebo maminku. V sadě najdeš všechno potřebné pro výrobu svíček. Obsah balení: 2 skleněné nádobky na svíčky 5 barevných vosků knot tyčinka Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W008173 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
