Produkt byl přidán do oblíbených
Trouba s efekty 25cm
Trouba s efekty. Rozměry 20x13.8x25.5cm. světelné a zvukové efekty. Obsahuje nádobí a kuře. Ovládá se tlačítky na troubě, Tlačítko on/off troubu zapne a vybráním programu pečení se spustí odpočet. Aby trouba fungovala správně, musí mít zavřená dvířka. 3xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Trouba s efekty.
Rozměry 20x13.8x25.5cm. světelné a zvukové efekty.
Obsahuje nádobí a kuře. Ovládá se tlačítky na troubě, Tlačítko on/off troubu zapne a vybráním programu pečení se spustí odpočet. Aby trouba fungovala správně, musí mít zavřená dvířka. 3xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049844 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 20.8 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
