Traktor s vlečkou kovový 18 cm
Kód produktu: W005278
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Traktor s vlečkou patří mezi zemědělské stroje, které jsou důležitým pomocníkem na poli i na farmě! Tak honem nastartovat a hurá do práce! Kovový traktor s vlečkou a volnými koly potěší všechny malé nadšence těchto strojů. Velikost: 18 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Traktor s vlečkou patří mezi zemědělské stroje, které jsou důležitým pomocníkem na poli i na farmě! Tak honem nastartovat a hurá do práce! Kovový traktor s vlečkou a volnými koly potěší všechny malé nadšence těchto strojů. Velikost: 18 cm Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005278 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 24.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
