Traktor a Bagr se setrvačníkem 16 cm
Kód produktu: 110946
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Máš spoustu práce na farmě? S těmito pomocníky půjde raz dva! Varianty: traktor bagr Velikost: 16 cm Doporučený věk: od 18 měsíců
Podobné produkty
Popis produktu
Máš spoustu práce na farmě? S těmito pomocníky půjde raz dva! Varianty: traktor bagr Velikost: 16 cm Doporučený věk: od 18 měsícůU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 110946 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
