Tlapková patrola Vodní nafukovací roztřikovač míč 50 cm
Kód produktu: W053844
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vodní nafukovací roztřikovač míč 50 cm Tlapková patrola modrý do míče naplněněného vzduchem vložte hadici na vodu a zábava může začít. Lze využít jako stacionární rozstřikovač nebo jako plážový míc. Rozměr nafouklého míče je 50 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní nafukovací roztřikovač míč 50 cm Tlapková patrola modrý
- do míče naplněněného vzduchem vložte hadici na vodu a zábava může začít. Lze využít jako stacionární rozstřikovač nebo jako plážový míc.
Rozměr nafouklého míče je 50 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053844 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
