Tetovací studio set
Kód produktu: W021487
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Tetovací studio set. Obsah balení - sada šablon, 7 fixů, elektrické tetovací pero. Fixy jsou omyvatelné. Pero - 2xAAA, nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Tetovací studio set.
Obsah balení - sada šablon, 7 fixů, elektrické tetovací pero.
Fixy jsou omyvatelné.
Pero - 2xAAA, nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W021487 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
