TeePee dětský stan modrý 4 stěny 150cm
Malé dětské teepee v atraktivních barvách nabízí dětem útulné místo na hraní, odpočinek nebo skrývání. Stan je ideální na hru na indiány, ale stejně dobře poslouží jako dětský koutek v pokoji. Típí je určeno především na použití v interiéru, ale za suchého počasí ho lze postavit i venku. Stabilitu zaručují podpěry z masivního dřeva, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Malé dětské teepee v atraktivních barvách nabízí dětem útulné místo na hraní, odpočinek nebo skrývání. Stan je ideální na hru na indiány, ale stejně dobře poslouží jako dětský koutek v pokoji. Típí je určeno především na použití v interiéru, ale za suchého počasí ho lze postavit i venku. Stabilitu zaručují podpěry z masivního dřeva, které jsou pevné a bezpečné. Součástí balení je také návod na jednoduchou montáž.
- 12-dílná konstrukce s plátěnou střechou
- vhodné na vnitřní i venkovní použití
- pevné dřevěné podpěry pro maximální stabilitu
- rychlé a jednoduché sestavení
Rozměry stanu: 120 × 120 × 150 cm
Rozměry balení: 22 × 91 × 32 cm
Materiál: polyester, dřevo
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W056492 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.5 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 91.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
