TECH DECK FINGERBOARD DVOJBALENÍ S PŘEKÁŽKOU
Vyber si z široké škály zcela nových originálních tvarů a stylů fingerboardů. Tyhle malé skateboardy ovládáš pomocí prstů. Nauč se co nejvíce triků. V balení najdeš 2 stylová sestavená prkna, 1 překážku, 4 karty s triky k učení. Doporučený věk: od 6 let.
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Vyber si z široké škály zcela nových originálních tvarů a stylů fingerboardů.
Tyhle malé skateboardy ovládáš pomocí prstů.
Nauč se co nejvíce triků.
V balení najdeš 2 stylová sestavená prkna, 1 překážku, 4 karty s triky k učení.
Doporučený věk: od 6 let.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W016083 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6 |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

