Taška Mikuláš "L" 36,5x44,5 cm
Kód produktu: W004567
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kvalitní dárková taška vhodná na mikulášskou nadílku, motiv je umístěn na přední straně, zadní strana bílá bez potisku. Rozměry: 36,5 x 44,5 cm (š x v)
Podobné produkty
Popis produktu
Kvalitní dárková taška vhodná na mikulášskou nadílku, motiv je umístěn na přední straně, zadní strana bílá bez potisku. Rozměry: 36,5 x 44,5 cm (š x v)U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W004567 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 36.5 cm |
| Šířka výrobku: | 44.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
