Produkt byl přidán do oblíbených
Tarantule RC na dálkové ovládání 21 cm
RC tarantule na dalkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej pavouka na tajné místo a zábava může začít. Velikost 21 cm. Svítící oči. Výdrž alespoň 30 min, dosah 10 m. Pohyb dopředu a otáčení o 360° doprava. Podržením obou tlačítek po dobu 7 sekund se spustí demo mód. Doporučený věk: od 8 let
Podobné produkty
Popis produktu
RC tarantule na dalkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej pavouka na tajné místo a zábava může začít.
- Velikost 21 cm.
- Svítící oči.
- Výdrž alespoň 30 min, dosah 10 m.
- Pohyb dopředu a otáčení o 360° doprava.
- Podržením obou tlačítek po dobu 7 sekund se spustí demo mód.
Doporučený věk: od 8 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007650 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | pavouk - 3xAAA, ovladač - 3xAAA |
| Délka výrobku: | 36.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
