Tank kovový 14,5 cm
Kód produktu: W111378
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Pozor! Protivník útočí! Vrať mu úder s pomocí tvého nového kovového tanku! Nepřítel už nemá šanci! Varianty: U6-M2 Army 7322 Velikost: 14,5 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Pozor! Protivník útočí! Vrať mu úder s pomocí tvého nového kovového tanku! Nepřítel už nemá šanci! Varianty: U6-M2 Army 7322 Velikost: 14,5 cm Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W111378 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
