Tahač se 4 auty a efekty 45 cm
Kód produktu: W037926
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Tahač se 4 auty a efekty. Velikost tahače 45 cm, malých aut 8-10 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové (couvání, troubení, zvuk plošiny, motor) efekty na kabině tahače. 3xAG13 baterie do tahače součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Tahač se 4 auty a efekty.
Velikost tahače 45 cm, malých aut 8-10 cm.
Na setrvačník. Světelné a zvukové (couvání, troubení, zvuk plošiny, motor) efekty na kabině tahače. 3xAG13 baterie do tahače součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037926 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 23.6 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 48.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
