Tablet dětský 14,5x20 cm - mluví česky, český obal
Naučný a zábavný tablet potěší všechny malé děti! Formou hry se naučí poznávat čísla, barvy tvary a zvuky zvířátek a xylofónu! mluví česky světelné a zvukové efekty přepínač na pravém boku - vypnuto nižší, vyšší hlasitost 4 módy posunem oranžového čtverce a následné stisknutí čísel: 1. výuka zvířátek, 2. výuka čísel, 3. zvuky ...
Podobné produkty
Popis produktu
Naučný a zábavný tablet potěší všechny malé děti! Formou hry se naučí poznávat čísla, barvy tvary a zvuky zvířátek a xylofónu!
- mluví česky
- světelné a zvukové efekty
- přepínač na pravém boku - vypnuto
- nižší, vyšší hlasitost
- 4 módy posunem oranžového čtverce a následné stisknutí čísel: 1. výuka zvířátek, 2. výuka čísel, 3. zvuky xylofónu a melodie, 4. výuka barev a tvarů
Rozměry: 14,5 x 20 cm
Baterie 3xAAA součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W028807 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
