Meč světelný teleskopický 80 cm - český obal
Vyzbroj se světelným teleskopickým mečem a bojuj proti zlu. Tento pomocník tě bude doprovázet na všech dobrodružných výpravách. Překvap svého nepřítele v boji s originálním svítícím mečem! Meč mění barvu (červená, modrá, fialová). Velikost: 43/80 cm. Doporučený věk: od 3 let 3xAAA baterie jsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Vyzbroj se světelným teleskopickým mečem a bojuj proti zlu. Tento pomocník tě bude doprovázet na všech dobrodružných výpravách. Překvap svého nepřítele v boji s originálním svítícím mečem! Meč mění barvu (červená, modrá, fialová). Velikost: 43/80 cm. Doporučený věk: od 3 let 3xAAA baterie jsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W006494 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA součástí |
| Délka výrobku: | 46.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
