Supermarket set s efekty 20,5x37x41 cm
Připravte se na nákupní zábavu! S naším supermarket setem o rozměrech 20,5 x 37 x 41 cm a zábavnými efekty si děti mohou užít spoustu hravého nakupování a objevování vlastního obchůdku. Obsah balení: Stolek s pokladnou, čtečka, platební karta, bankovky, mince, kávy, džusy, jogurty, mléko, sushi, cukrovinky a další. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Připravte se na nákupní zábavu! S naším supermarket setem o rozměrech 20,5 x 37 x 41 cm a zábavnými efekty si děti mohou užít spoustu hravého nakupování a objevování vlastního obchůdku.
Obsah balení: Stolek s pokladnou, čtečka, platební karta, bankovky, mince, kávy, džusy, jogurty, mléko, sushi, cukrovinky a další.
Světelné a zvukové efekty. 2xAA do platebního terminálu, 2xAAA do ruční čtečky nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038069 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA do platebního terminálu, 2xAAA do ruční čtečky |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
