Supermarket s efekty 53x34x79 cm
Tento supermarket o rozměrech 53 x 34 x 79 cm je vybaven efekty, které přidávají do hry na nakupování zábavné prvky. Ideální pro malé obchodníky, kteří si chtějí užít hodiny kreativní hry a simulovat nákupní dobrodružství. Součástí supermarket, pokladna, čtečka čárových kódů, platební terminál, platební karta, bankovky, mince, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tento supermarket o rozměrech 53 x 34 x 79 cm je vybaven efekty, které přidávají do hry na nakupování zábavné prvky.
Ideální pro malé obchodníky, kteří si chtějí užít hodiny kreativní hry a simulovat nákupní dobrodružství.
Součástí supermarket, pokladna, čtečka čárových kódů, platební terminál, platební karta, bankovky, mince, košík, ovoce, zelenina, mléko, káva, džus, cookies, pizza, oříšky a další potraviny. Obrázkový návod na sestavení na spodní straně obalu.
2xAA do platebního terminálu, 2xAAA do čtečky čárových kódů nejsou součástí
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037744 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA do platebního terminálu, 2xAAA do čtečky čárových kódů |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.2 kg |
| Délka výrobku: | 54.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.8 cm |
| Výška výrobku: | 45.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
