Stavebnice kostky 22 ks
Jednoduchá plastová stavebnice pro nejmenší je skvělým způsobem, jak procvičit jemnou motoriku a soustředění. Navíc si při hraní vaše dítka užijí určitě spoustu zábavy. stavebnice jsou vhodnou hračkou pro děti již od útlého věku procvičování motoriky patří k důležitým oblastem ve vývoji nejmenších dětí balení se skládá z 22 kusů Doporučený věk: od 1 roku
Podobné produkty
Popis produktu
Jednoduchá plastová stavebnice pro nejmenší je skvělým způsobem, jak procvičit jemnou motoriku a soustředění. Navíc si při hraní vaše dítka užijí určitě spoustu zábavy. stavebnice jsou vhodnou hračkou pro děti již od útlého věku procvičování motoriky patří k důležitým oblastem ve vývoji nejmenších dětí balení se skládá z 22 kusů Doporučený věk: od 1 roku
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 128021 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 48.0 cm |
| Výška výrobku: | 53.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
