Produkt byl přidán do oblíbených
STABILO EASYgraph P HB petrolejová
STABILO EASYgraph je první ergonomická tužka ve speciálních verzích pro leváky a praváky. Trojúhelníkový tvar a neklouzavé úchopové plošky po celé délce tužky pomáhají vašemu dítěti naučit se, jak držet tužku správně a uvolněně a jak psát čistě. Štítek na jméno usnadňuje označování. STABILO EASYgraph je k dispozici ve stupni tvrdosti HB a v 5 ...
Podobné produkty
Popis produktu
STABILO EASYgraph je první ergonomická tužka ve speciálních verzích pro leváky a praváky. Trojúhelníkový tvar a neklouzavé úchopové plošky po celé délce tužky pomáhají vašemu dítěti naučit se, jak držet tužku správně a uvolněně a jak psát čistě. Štítek na jméno usnadňuje označování. STABILO EASYgraph je k dispozici ve stupni tvrdosti HB a v 5 barvách pro praváky a 3 pro leváky. STABILO EASYgraph je vyrobena ze dřeva certifikovaného PEFC® (PEFC/04-31-1728) a je tedy šetrná k životnímu prostředí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 75305 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | od 5 let |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 17.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
