Sporák s troubou 16cm - český obal
Kód produktu: W050074
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sporák s troubou. rozměry 10x5x16cm. světelné a zvukové efekty.
Podobné produkty
Popis produktu
Sporák s troubou. rozměry 10x5x16cm. světelné a zvukové efekty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050074 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3*AA 1.5V |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
