Spin and Build vystřelovací zařízení s 2 motorkami
Kód produktu: W037922
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Spin Go vystřelovací zařízení s 2 motorkami. Velikost motorky 4,5 cm. Další motorky lze zakoupit samostatně (W037920, W037921).
Podobné produkty
Popis produktu
Spin Go vystřelovací zařízení s 2 motorkami.
Velikost motorky 4,5 cm.
Další motorky lze zakoupit samostatně (W037920, W037921).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037922 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
