Spin and Build 2 motorky
Kód produktu: W037921
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Spin Go 2 motorky. Velikost motorky 4,5 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Spin Go 2 motorky.
Velikost motorky 4,5 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037921 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
