Produkt byl přidán do oblíbených
Spin and Build Super dráha s 2 motorkami
Kód produktu: W037925
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vzrušující dráha se dvěma motorkami, která přináší dynamické závodní zážitky. S vystřelovacím zařízením. Dojezd motorky 50 m, na setrvačník s gyroskopem. Velikost motorky 4,5 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Vzrušující dráha se dvěma motorkami, která přináší dynamické závodní zážitky.
S vystřelovacím zařízením. Dojezd motorky 50 m, na setrvačník s gyroskopem. Velikost motorky 4,5 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037925 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 64.5 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
