Soft tenis - zvířátka 35cm
Soft tenis patří k oblíbené letní zábavě. Nenáročná hra pro dva hráče na dovolenou nebo na zahradu, kterou se naučí i menší děti. Lehké měkké pálky ve tvaru zvířátek s plastovou a silnou rukojetí jsou ideální právě pro menší děti. Obsah balení: 2 pálky míček Velikost: 35 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Soft tenis patří k oblíbené letní zábavě. Nenáročná hra pro dva hráče na dovolenou nebo na zahradu, kterou se naučí i menší děti. Lehké měkké pálky ve tvaru zvířátek s plastovou a silnou rukojetí jsou ideální právě pro menší děti. Obsah balení: 2 pálky míček Velikost: 35 cm Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116173 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 42.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
