Sluban WWII M38-B1108 A6M Zero Japonský stíhací letoun
M38-B1108 A6M Zero Japonský stíhací letoun je stavebnice z kolekce Sluban Army zaměřené na 2. světovou válku. Z této stavebnice si sestavíš model palubního stíhacího letounu japonského císařského námořního letectva od výrobce Mitsubishi a k němu pozemní protiletecký kanón. Stíhač je po sestavení dlouhý 26cm. Součástí stavebnice jsou dvě figurky, tištěný návod a nálepky.
Podobné produkty
Popis produktu
M38-B1108 A6M Zero Japonský stíhací letoun je stavebnice z kolekce Sluban Army zaměřené na 2. světovou válku.
Z této stavebnice si sestavíš model palubního stíhacího letounu japonského císařského námořního letectva od výrobce Mitsubishi a k němu pozemní protiletecký kanón.
Stíhač je po sestavení dlouhý 26cm.
Součástí stavebnice jsou dvě figurky, tištěný návod a nálepky.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W027592 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | od 8 do 14 let |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
