Šlapací traktor Claas Arion s vlečkou a nakladačem
Malé dítě má rádo pohyb. Dejte svému potomkovi pocítit, že je řidičem traktoru a pořiďte mu jeho první šlapací traktor. Určitě si svoji hračku na kolečkách rychle oblíbí a společně si doma nebo venku na procházkách užijete spoustu zábavy. Velikost: délka sady: 132 cm x šířka: 42 cm x výška 54 cm. s vlečkou s klaksonem na volantu ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Malé dítě má rádo pohyb. Dejte svému potomkovi pocítit, že je řidičem traktoru a pořiďte mu jeho první šlapací traktor. Určitě si svoji hračku na kolečkách rychle oblíbí a společně si doma nebo venku na procházkách užijete spoustu zábavy.
Velikost: délka sady: 132 cm x šířka: 42 cm x výška 54 cm.
- s vlečkou
- s klaksonem na volantu
- vyrobeno ve Francii.
Nosnost 30kg
Doporučený věk: 2-5 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W011258 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 6,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 7.00 kg |
| Délka výrobku: | 132.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.0 cm |
| Výška výrobku: | 53.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |

