Skládačka statek 9 dílků
Kód produktu: 100455
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Velké puzzle s obrázky zvířátek z farmy pomáhají rozvíjet dětskou motoriku a logické myšlení. Navíc si s nimi děti určitě užijí spoustu legrace. Všechny zvířátka už se na vás těší. Rozměry: 24x18 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Velké puzzle s obrázky zvířátek z farmy pomáhají rozvíjet dětskou motoriku a logické myšlení. Navíc si s nimi děti určitě užijí spoustu legrace. Všechny zvířátka už se na vás těší.
Rozměry: 24x18 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 100455 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
