Sítko na písek velké 16 cm
Kód produktu: W061071
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sítko na písek velké. Průměr 16 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Sítko na písek velké.
Průměr 16 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W061071 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.8 cm |
| Šířka výrobku: | 16.6 cm |
| Výška výrobku: | 3.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
