Silniční válec s efekty 25 cm
Změňte silnice na hladké dráhy s tímto silničním válcem, který přináší realistické zvukové a světelné efekty! Skvělá hračka pro malé stavitele, kteří milují práci na velkých projektech. Velikost 25 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty tlačítky na kabině. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Změňte silnice na hladké dráhy s tímto silničním válcem, který přináší realistické zvukové a světelné efekty! Skvělá hračka pro malé stavitele, kteří milují práci na velkých projektech.
Velikost 25 cm.
Na setrvačník.
Světelné a zvukové efekty tlačítky na kabině.
3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039673 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 28.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
