Set karneval - zajíc
Kód produktu: 880247
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Na večírek přišli zvířátka Kostýmové doplňky, které z vás švihem vykouzlí zvířátko. Sada obsahuje: ouška na čelence mašlička kolem krku slušivý ocásek
Podobné produkty
Popis produktu
Na večírek přišli zvířátka
Kostýmové doplňky, které z vás švihem vykouzlí zvířátko.
Sada obsahuje:
- ouška na čelence
- mašlička kolem krku
- slušivý ocásek
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880247 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
