Set karneval - víla modrá
Kód produktu: W026049
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Set karneval - víla modrá. Obsahuje křídla, sukýnku, čelenku s tykadly a kouzelnou hůlku. Délka sukně: 30 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Set karneval - víla modrá. Obsahuje křídla, sukýnku, čelenku s tykadly a kouzelnou hůlku.
Délka sukně: 30 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W026049 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 50.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 52.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
