Produkt byl přidán do oblíbených
Set karneval - čelenka s kloboučkem
Kód produktu: W055021
Podobné produkty
Popis produktu
Set karneval - čelenka s kloboučkem a zvonky.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W055021 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
