Set karneval - čelenka s kloboučkem
Kód produktu: W055022
Podobné produkty
Popis produktu
Set karneval - čelenka s kloboučkem.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W055022 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
