Sešit A4 linkovaný, 100l - tečky
Kód produktu: W032307
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sešit o velikosti A4 100 linkovaných listů
Podobné produkty
Popis produktu
Sešit o velikosti A4
- 100 linkovaných listů
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W032307 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 29.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
