Semafor se světelnými a zvukovými efekty 71 cm
Semafor se světelnými a zvukovými efekty. Rozměry s podstavcem 71x25x25 cm, bez podstavce 19x12x12 cm. Přepínač na spodní straně - střední poloha - vypnuto, doleva - světelný režim, doprava - režim se světly a zvukem. Tlačítkem na horní straně semaforu je možné přepínat výstražná světla. Krytka na baterie na spodní straně - 3xAAA ...
Podobné produkty
Popis produktu
Semafor se světelnými a zvukovými efekty.
Rozměry s podstavcem 71x25x25 cm, bez podstavce 19x12x12 cm.
Přepínač na spodní straně - střední poloha - vypnuto, doleva - světelný režim, doprava - režim se světly a zvukem.
Tlačítkem na horní straně semaforu je možné přepínat výstražná světla.
Krytka na baterie na spodní straně - 3xAAA baterie (1,5V) nejsou součástí balení. Návod na sestavení na obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049484 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 70.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
