Produkt byl přidán do oblíbených
Sekačka na trávu s košem 68x28x55 cm
Sekačka na trávu. Složená sekačka 68(d) x 28(š) x 55(v) cm, včetně rukojeti. Velikost sekačky s košem bez rukojeti, 51x28x19 cm. Přední kolečka jsou volná, zadní kolečka při jízdě cvakají. V rukojeti je cvakající otočný spínač. Uprostřed sekačky je barevná rotující spirála, která se roztáčí vytažením, nebo zasunutím páčky.
Podobné produkty
Popis produktu
Sekačka na trávu.
Složená sekačka 68(d) x 28(š) x 55(v) cm, včetně rukojeti.
Velikost sekačky s košem bez rukojeti, 51x28x19 cm.
Přední kolečka jsou volná, zadní kolečka při jízdě cvakají.
V rukojeti je cvakající otočný spínač. Uprostřed sekačky je barevná rotující spirála, která se roztáčí vytažením, nebo zasunutím páčky.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031261 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 58.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
