Sada na písek 15 cm 5 dílů
Kód produktu: 116867
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Stavění hradů a dělání báboviček má rádo snad každé malé dítko. S touto barevnou sadou bude hra zábavou! Obsah balení: kyblík sítko lopatku hrábě konvičku Dopourčený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Stavění hradů a dělání báboviček má rádo snad každé malé dítko. S touto barevnou sadou bude hra zábavou!
Obsah balení:
- kyblík
- sítko
- lopatku
- hrábě
- konvičku
Dopourčený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116867 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
