Sada dopravních značek 20 dílů
Kód produktu: W004220
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sada dopravních značek 20 dílů
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W004220 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
