Sáček ORGANZA Hvězdy 17x23 cm Vánoce
Kód produktu: W032109
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sáček ORGANZA Hvězdy o velikosti 17x23 cm Uvedená cena je za 1 kus
Podobné produkty
Popis produktu
Sáček ORGANZA Hvězdy o velikosti 17x23 cm
Uvedená cena je za 1 kus
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W032109 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
