Rybičky s udičkou - magnetická hra
Rybičky s udičkou je magnetická hra. Princip hry spočívá v chytání rybiček na magnetek. Jako rybářský prut slouží udička s magnetkem zavěšeným na provázku. Tuto hru si vaše dítě oblíbí protože je zábavná a soutěživá. Kdo naloví více rybiček na magnetky a složí je tak aby do sebe zapadly, vyhrává. Hra rozvíjí schopnosti dítěte ve dvou fázích. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Rybičky s udičkou je magnetická hra. Princip hry spočívá v chytání rybiček na magnetek. Jako rybářský prut slouží udička s magnetkem zavěšeným na provázku. Tuto hru si vaše dítě oblíbí protože je zábavná a soutěživá.
Kdo naloví více rybiček na magnetky a složí je tak aby do sebe zapadly, vyhrává. Hra rozvíjí schopnosti dítěte ve dvou fázích.
V první fázi jde o rozvoj zručnosti, přesnosti a jemné motoriky rukou a ve fázi druhé o rozvoj přemýšlení.
Rozměr balení je 51 x 11 x 25 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 20421 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3y+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
