Royal Breeds Kůň s doplňky 17 cm
Kód produktu: 282015
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Splň si svůj sen a pořiď si krásného koníka. Díky této sadě dostaneš vše, co potřebuješ pro správnou péči o něj! Obsah balení: kartáč kbelík stáj kůň lopata videl ostatní drobné příslušenství Velikost: 17 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Splň si svůj sen a pořiď si krásného koníka. Díky této sadě dostaneš vše, co potřebuješ pro správnou péči o něj!
Obsah balení:
- kartáč
- kbelík
- stáj
- kůň
- lopata
- videl
- ostatní drobné příslušenství
Velikost: 17 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 282015 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
