Rohy čertovské svítící (blikající)
Pokud se letos chystáte chodit strašit děti na Mikuláše nebo jdete na nějaký pekelný mikulášský večírek za čerta či sexy čertici, pak potřebujete k vašemu kostýmu jednoznačně rohy. Tyto rohy navíc blikají, což je skvělé ve tmě. S rohy bude mít váš kostým čerta zaručeně úspěch a dáte o sobě znát.
Podobné produkty
Popis produktu
Pokud se letos chystáte chodit strašit děti na Mikuláše nebo jdete na nějaký pekelný mikulášský večírek za čerta či sexy čertici, pak potřebujete k vašemu kostýmu jednoznačně rohy. Tyto rohy navíc blikají, což je skvělé ve tmě. S rohy bude mít váš kostým čerta zaručeně úspěch a dáte o sobě znát.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W880437 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | LR44(AG13) |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
