Razítko Abeceda
Kód produktu: 887955
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nakresli si obrázek a vyzdob ho razítky s písmenky! Samotisknoutcí razítka s písmenky jsou ideální pro všechny kreativní děti, které si rády malují a tisknou! Na předním obalu je vždy vyobrazeno určené písmenko. *Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nakresli si obrázek a vyzdob ho razítky s písmenky! Samotisknoutcí razítka s písmenky jsou ideální pro všechny kreativní děti, které si rády malují a tisknou! Na předním obalu je vždy vyobrazeno určené písmenko. *Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 887955 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 2.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
