Clementoni - Brilliant puzzle Rainbow High: Duhové kamarádky 104 dílků
Široká škála puzzle určených výhradně pro nejmenší, které jim pomohou rozvíjet pozorovací schopnosti, logické myšlení a zručnost. Atraktivní obrázky s živými, zářivými barvami oblíbených dětských postaviček podporují zábavu s přáteli a rodinou. Clementoni, která byla vždy citlivá na otázky životního prostředí, horlivě používá recyklované ...
Podobné produkty
Popis produktu
Široká škála puzzle určených výhradně pro nejmenší, které jim pomohou rozvíjet pozorovací schopnosti, logické myšlení a zručnost. Atraktivní obrázky s živými, zářivými barvami oblíbených dětských postaviček podporují zábavu s přáteli a rodinou. Clementoni, která byla vždy citlivá na otázky životního prostředí, horlivě používá recyklované materiály a vyhýbá se používání škodlivých přísad.
Puzzle pro děti 104 dílků
Rozměry hotového puzzle: 48,5 x 33,5 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W032790 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
