Puška se 14 pěnovými náboji 33,5 cm
Puška se 14 pěnovými náboji. Rozměry 33,5x7x18,5 cm. 2 zásobníky, každý na 6 nábojů. Zásobník lze vyjmout. Páka pod kohoutkem - prohození zásobníků. Nabíjení natáhnutím zadní části zbraně. Dostřel 23 m. Lze dokoupit náhradní pěnové náboje 48 ks 7x1,3 cm - W038122
Doporučené příslušenství
Podobné produkty
Popis produktu
Puška se 14 pěnovými náboji.
Rozměry 33,5x7x18,5 cm. 2 zásobníky, každý na 6 nábojů. Zásobník lze vyjmout. Páka pod kohoutkem - prohození zásobníků. Nabíjení natáhnutím zadní části zbraně.
- Dostřel 23 m.
Lze dokoupit náhradní pěnové náboje 48 ks 7x1,3 cm - W038122
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038127 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
