Produkt byl přidán do oblíbených
Puška s 10 pěnovými náboji 45 cm
Kód produktu: W038123
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Puška s 10 pěnovými náboji. Rozměry 45x8,5x22 cm. 4xAA baterie součástí. Přepínač ON/OFF nad rukojetí. Dostřel 20 m. Lze dokoupit Náhradní pěnové náboje 48 ks 7x1,3 cm - W038122
Podobné produkty
Popis produktu
Puška s 10 pěnovými náboji.
Rozměry 45x8,5x22 cm. 4xAA baterie součástí. Přepínač ON/OFF nad rukojetí.
- Dostřel 20 m.
Lze dokoupit Náhradní pěnové náboje 48 ks 7x1,3 cm - W038122
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038123 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA |
| Délka výrobku: | 49.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
