Huntsman Puška BOOMSTICK brokovnice 49 cm
Kód produktu: 282206
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Dětská zkrácená dvojhlavňová brokovnice s dostřelem až 9 metrů. Pěnové náboje jsou součástí balení. Jako náhradní lze použít náboje Huntsman kód 104022 nebo pěnové náboje kód 110634. Počet nábojů: 12 (v balení) Velikost: 49 cm Doporučený věk: od 6 let
Podobné produkty
Popis produktu
Dětská zkrácená dvojhlavňová brokovnice s dostřelem až 9 metrů.
Pěnové náboje jsou součástí balení. Jako náhradní lze použít náboje Huntsman kód 104022 nebo pěnové náboje kód 110634.
Počet nábojů: 12 (v balení)
Velikost: 49 cm
Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 282206 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 51.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
