Projektor - Obláček s hudbou na usínání
Uspěte miminko uklidňující melodií. Projektor je vybaven světýlkem, které promění pokojík ve hvězdné nebe. Pohádkový projektor noční oblohy, pomocí kterého vyčarujete v pokojíčku čarokrásná dekorace se perfektně hodí do dětského pokoje. S tímto úchvatným vesmírným divadlem se jim určitě zavděčíte. Doporučený věk: od narození Baterie 2xAA jsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Uspěte miminko uklidňující melodií. Projektor je vybaven světýlkem, které promění pokojík ve hvězdné nebe.
Pohádkový projektor noční oblohy, pomocí kterého vyčarujete v pokojíčku čarokrásná dekorace se perfektně hodí do dětského pokoje.
S tímto úchvatným vesmírným divadlem se jim určitě zavděčíte.
Doporučený věk: od narození
Baterie 2xAA jsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007397 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA součástí |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
